سایت رسمی احمد خادم المله

دست نوشته های من

درباره من

احمد خادم المله ۲۸ سال سابقه مدیریتي در حوزه های ارتباطات ، مدیریت ، مدیریت صنعتی و آموزشی دارد .

وی دارای فوق لیسانس مدیریت می باشد و در سال ۱۳۵۹ فعاليت خود را در سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي در تهران آغاز كرد و در مدت ۱۸ سال فعاليت در بخش های حساس رسانه ملي با حضور در رویداد های علمی ، بحرانی و سیاسی داخل و خارج از کشور مراتب رشد را در اين رسانه پشت سر گذاشت.

در سال ۱۳۷۶ عازم نیویورک شد و به مدت پنج سال دو دفتر ایرنا در مقر اصلی سازمان ملل و شهر منهتن نیویورک را مدیریت کرد و نخستين شبكه رسانه اي مجازی ايران در قاره آمريكا را راه اندازي نمود.

از سال ۷۴ لغايت ۷۶ اولين مدير كل اطلاعات و اخبار رياست جمهوري بود و طي اين مدت نخستين شبكه اطلاع رساني رايانةاي و اتاق خبر دیجیتالی را در دفتر رئيس جمهور و نهاد رياست جمهوري وقت ایجاد کرد .

در سال ۱۳۸۴ در دولت نهم بعنوان مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب شد.

در سال ۱۳۸۶ بعنوان معاون رسانه ای شورایعالی امنیت ملی کشور منصوب شد

از سال ۱۳۸۵ همزمان با مسئولیت های رسمی بعنوان عضو شورایعالی اطلاع رسانی دولت ، دبير شورايعالي اطلاع رساني و تبليغات صنعت و معدن ، مشاور وزیر صنایع و معادن ، مسئول راه اندازي اولین روزنامه صنعت و معدن کشور بعنوان “روزنامه گسترش صنعت” شد و مدیریت نشریات مختلف از جمله پیام ، کار آمد ، ایران ، اقتصاد برتر و همکاری با خبرگزاری های مختلف را بعنوان مشاور و عضو هیات مدیره بر عهده داشت .

در دوران فعاليت خود به بسياري از كشورهاي جهان برای مذاکره در زمینه های ارتباطات و صنعتی سفر کرده است و در اجلاس های بین المللی مختلف حضور داشته است .

از سال ۱۳۸۳ تدریس در دانشگاه های مختلف کشور از جمله دانشکده خبر، سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه جامع علمی کاربردی را در زمینه مدیریت ، مدیریت افکار عمومی ، مدیریت نوین روابط عمومی ، روزنامه نگاری ، اصول و مبانی تبلیغات و خبرنگاری در بحران ، جنگ نرم ، خبر نویسی در مطبوعات و فضای مجازی آغاز کرد.

در دوران فعاليت ۲۸ ساله خود از تمامي مديران ارشد كشور كه با آنان از نزديك كار كرده است به كرات تشويق نامه هاي مكتوب دريافت نمودة است.

در سال ۱۳۸۷ بعنوان مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت صنایع و معادن منصوب شد و پس از یک سال فعالیت در این مسئولیت در بهمن ماه ۱۳۸۸ بعنوان قایم مقام وزیر صنایع و معادن در امور بین الملل منصوب شد.

در سال ۱۳۹۰ در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران فعالیت خود را آغاز کرد و      تا کنون بعنوان مشاور هیات عامل این سازمان انجام وظیفه می کند و در دانشگاه های مختلف و مراکز آموزشی به تدریس مشغول است.

در سال ۹۱ بعنوان عضو ستاد تبلیغات دفاعی کشور منصوب شد که این مسئولیت نیز همچنان ادامه دارد.

 

1 comment

Add yours →

  1. با سلام
    امیدوارم هر جا که هستید پیروز وسربلند باشید.
    ما گه شمارا قلبا واز ته دل دوست داریم
    ارادتمند شما موسوی فارس /مرودشت

پاسخ دهید

Your email address will not be published.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 سایت رسمی احمد خادم المله. Theme by Anders Norén.