سایت رسمی احمد خادم المله

دست نوشته های من

درباره من

احمد خادم المله 28 سال سابقه مدیریتي در حوزه های ارتباطات ، مدیریت ، مدیریت صنعتی و آموزشی دارد .

وی دارای فوق لیسانس مدیریت می باشد و در سال 1359 فعاليت خود را در سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي در تهران آغاز كرد و در مدت 18 سال فعاليت در بخش های حساس رسانه ملي با حضور در رویداد های علمی ، بحرانی و سیاسی داخل و خارج از کشور مراتب رشد را در اين رسانه پشت سر گذاشت.

در سال 1376 عازم نیویورک شد و به مدت پنج سال دو دفتر ایرنا در مقر اصلی سازمان ملل و شهر منهتن نیویورک را مدیریت کرد و نخستين شبكه رسانه اي مجازی ايران در قاره آمريكا را راه اندازي نمود.

از سال 74 لغايت 76 اولين مدير كل اطلاعات و اخبار رياست جمهوري بود و طي اين مدت نخستين شبكه اطلاع رساني رايانةاي و اتاق خبر دیجیتالی را در دفتر رئيس جمهور و نهاد رياست جمهوري وقت ایجاد کرد .

در سال 1384 در دولت نهم بعنوان مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب شد.

در سال 1386 بعنوان معاون رسانه ای شورایعالی امنیت ملی کشور منصوب شد

از سال 1385 همزمان با مسئولیت های رسمی بعنوان عضو شورایعالی اطلاع رسانی دولت ، دبير شورايعالي اطلاع رساني و تبليغات صنعت و معدن ، مشاور وزیر صنایع و معادن ، مسئول راه اندازي اولین روزنامه صنعت و معدن کشور بعنوان “روزنامه گسترش صنعت” شد و مدیریت نشریات مختلف از جمله پیام ، کار آمد ، ایران ، اقتصاد برتر و همکاری با خبرگزاری های مختلف را بعنوان مشاور و عضو هیات مدیره بر عهده داشت .

در دوران فعاليت خود به بسياري از كشورهاي جهان برای مذاکره در زمینه های ارتباطات و صنعتی سفر کرده است و در اجلاس های بین المللی مختلف حضور داشته است .

از سال 1383 تدریس در دانشگاه های مختلف کشور از جمله دانشکده خبر، سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه جامع علمی کاربردی را در زمینه مدیریت ، مدیریت افکار عمومی ، مدیریت نوین روابط عمومی ، روزنامه نگاری ، اصول و مبانی تبلیغات و خبرنگاری در بحران ، جنگ نرم ، خبر نویسی در مطبوعات و فضای مجازی آغاز کرد.

در دوران فعاليت 28 ساله خود از تمامي مديران ارشد كشور كه با آنان از نزديك كار كرده است به كرات تشويق نامه هاي مكتوب دريافت نمودة است.

در سال 1387 بعنوان مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت صنایع و معادن منصوب شد و پس از یک سال فعالیت در این مسئولیت در بهمن ماه 1388 بعنوان قایم مقام وزیر صنایع و معادن در امور بین الملل منصوب شد.

در سال 1390 در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران فعالیت خود را آغاز کرد و      تا کنون بعنوان مشاور هیات عامل این سازمان انجام وظیفه می کند و در دانشگاه های مختلف و مراکز آموزشی به تدریس مشغول است.

در سال 91 بعنوان عضو ستاد تبلیغات دفاعی کشور منصوب شد که این مسئولیت نیز همچنان ادامه دارد.

 

2 Comments

Add yours →

  1. با سلام
    امیدوارم هر جا که هستید پیروز وسربلند باشید.
    ما گه شمارا قلبا واز ته دل دوست داریم
    ارادتمند شما موسوی فارس /مرودشت

  2. شما بهترین استاد من در دانشکده خبر بودید. موفق و سلامت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

© 2022 سایت رسمی احمد خادم المله. | 💻 Powered By Modern Web Design